Продавець Сауны и Камины СК — Сауны, бани, каменки, камины, печи, каминофен, топки, Sawo, Harvia, Narvi, Helo розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
53 відгуків
Сауни та Каміни СК
Фільтри
Ціна
Контакти
Сауны и Камины СК — Сауны, бани, каменки, камины, печи, каминофен, топки, Sawo, Harvia, Narvi, HeloСергей Мельников
г. Киев, Київ, Україна
+380 (67) 758-60-29
Отдел продаж
3198646611sergey_melnykov
Мапа
+380 (67) 758-60-29

Jadeite

Ринок банного приладдя радує різноманітністю пропозицій – на будь-який смак і гаманець. Це відноситься і до такої важливої банної складової, як каміння для печі. Не так просто зорієнтуватися в цьому достатку і зробити правильний вибір.


Любителі попаритися вже багато років з усіх банних каменів воліють жадеїт. І головним аргументом для них є не тільки висока міцність і теплоємність цього мінералу, а ще і його здатність створювати в парній чудовий легкий та стійкий пар, що радує душу і тіло. Вираз «Немов Боженька голими ніжками по душі пройшовся», здається, народилося саме під час відпочинку після жадеїтовой парилки. Одна парильщица зі стажем розповідала, що «завжди зможе відрізнити жадеитовый пар, він по-іншому пахне, наче свіжістю».


Якщо ж абстрагуватися від емоцій і звернутися до фактів, то можна виявити цікаві паралелі. Знезаражувальні властивості жадеїту використовувалися ще в середньовічному Китаї, коли з цього коштовного каменю робили посуд і столові приналежності – палички для їжі. А вже в наші дні це підтвердилося під час експериментів: нагріте жадеїт в кілька разів краще очищає воду від шкідливих мікроорганізмів, але здатний це робити навіть при кімнатній температурі (+ 18 ºС).


З представлених на банному ринку каміння для печей жадеїт є самим міцним, краще інших чинить опір механічному руйнуванню. У цьому можна легко переконатися, порівнявши показники міцності різних каменів. У жадеїту межа міцності при стисненні дорівнює 364-936 МПа, в той час як у малинового кварциту – 200-263 МПа, у габбродиабаза – 35-350 МПа, у талькохлорита – 100-450 МПа. За рахунок найвищої міцності термін служби жадеїту в банних печах значно довше, ніж в інших каменів. Цьому сприяє також велика в'язкість і твердість жадеитового каменю. Група компаній «Хакасінтерсервіс» дає гарантію, що видобувається нами якісний жадеїт активно прослужить в печі не менше 5 років.


Всі природні камені випромінюють природні радіонукліди, які містяться у воді, і в грунті. Рівень цього природного випромінювання у жадеїту один з найнижчих серед всіх каменів. Він настільки екологічно чистий, що це дивує навіть фахівців: коли виробники принесли жадеїт перший раз для тестування на радіацію, санітарний лікар не повірила в настільки низькі показники і вирішила, ніби її вимірювальні прилади зламалися. На ділянці Сохатиный Борусского родовища протягом 30 років проводилися дослідження на радіоактивність різних порід. І постійно підтверджувався дивовижний факт, що радіоактивність жадеїту набагато менше, ніж у інших порід, які знаходяться поруч з ним.


Надзвичайна термостійкість та вражаюче низький коефіцієнт теплового розширення роблять жадеїт незамінним як в якості каменю для бань, так і для облицювання банних печей, для обробки парилки. Пічка в такий облицювання не жолобиться, зберігає при нагріванні і охолодженні свою первісну форму і набуває дуже респектабельний і елегантний вигляд.


Жадеїт по своїм фізико-механічним показникам – абсолютно унікальний камінь, який заслужено високо оцінюється всіма любителями російської лазні. Тому зараз на ринку з'явилося багато підробок під жадеїт. Іноді вони взагалі не схожі на нього ні кольором, ні виглядом. Але бувають випадки, коли торгують каменем, що є супутньою жадеиту породою. Зовні цей «банний» камінь трохи нагадує жадеїт, він теж сірувато-зелений. Це курумник – відірвалися від основної породи, обсипалися вивітрені камені. Навіть неспеціаліст легко відрізнить його на око – він погано оброблений: шліфований камінь не має округлої форми, його єдина відмінність від колотого каменю – відсутність явно виражених гострих граней. Можливо, цей камінь не витримує нормальної обробки і розсипається або розколюється. І, звичайно, він аж ніяк не схожий на елітний жадеїт ― імператорський камінь для саун і лазень.


З-за високої щільності жадеїт значно важче багатьох каменів. При зважуванні будь підроблений камінь буде легше. Цей «жадеїт лайт» неоднорідний за структурою і значно менш щільний. Навіть при самому поверхневому огляді можна помітити слюдяні включення, вкраплення кварцу, відстаючі шаруваті частинки. При ударі жадеїтом підробка розлітається на шматочки, що може свідчити про підвищеної тріщинуватості через видобутку з допомогою вибухівки.


Експерименти з термостійкістю підробок не проводилися, та це й небезпечно. Хто погодиться сидіти біля печі, де нагрівається камінь, який потенційно може розлетітися на шматки?..


Химический состав жадеита – величина не постоянная, он может значительно отличаться даже на разных участках одного месторождения. Поэтому при покупке жадеита будьте внимательны, приобретайте только качественный сертифицированный камень от производителя«Хакасинтерсервис». Ми можемо гарантувати висока якість свого жадєїта, його абсолютну безпеку і дивовижну для банного каменю довговічність, тому що самі ми добуваємо його на ділянці Сохатиный за ліцензії, самі обробляємо, самі сортуємо і запаковуємо і доставляємо самі до Вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner